plandelman banner 2

Sunday, 25 April 2021 08:40

Stop een boterhammenzakje in je zak of gooi die broodbuil niet weg. Die en vier andere tips...

Sunday, 18 April 2021 07:36

Er zijn al meer dan 10.000 snoepwikkels betrapt in de Missie Mars. Daar kan nog best een schepje...

Saturday, 20 March 2021 08:27

Het klinkt fris, die Landelijke Opschoondag, maar helaas bedriegt de schijn. Ik schreef voor een...

Thursday, 18 March 2021 10:59

De eerste Knijperhub van Nederland stond in de voortuin van Plandelman. Maar nu de Knijperhub zich...

Sunday, 14 March 2021 14:12

De allereerste online netwerkbijeenkomst voor alle opruimhelden, ploggers, plandelaars en...

Wednesday, 27 January 2021 08:16

Demissionair of niet: met een beetje geluk kan de regering eind deze week besluiten om nog voor de...

Tuesday, 08 September 2020 08:05

De mooiste (of schoonste) dag van het jaar: World Cleanup Day. Op zaterdag 19 september gaan er...

Thursday, 02 July 2020 20:37

De Plastic Soup Surfer is dol op (uiteraard) water. Maar niet op waterballonnen. Samen met...

Saturday, 20 June 2020 08:57

Dankzij de inspanningen van honderden afvalrapers, de aanjaagkracht van de Zwerfinator en de...

Tuesday, 09 June 2020 08:13

Voorkomen is beter dan genezen. Dat geldt voor roken (maar da's een ander verhaal), maar óók voor...

PLANDELEN IN TIJDEN VAN CORONA
De corona-maatregelen trekken ook even een streep door een aantal geplande activiteiten. Zo zijn de Landelijke Opschoondag en de Plastic Avengers-conferentie tot nader order uitgesteld. Wat plandelen betreft adviseer ik om niet met hele groepen tegelijkertijd het zwerfafval te lijf te gaan, maar solo of met het gezin. Voor 'social distancing' kun je één knijpstok afstand aanhouden :).

plandelman laser eyes